Przejdż do strony głównej

NIR Customer Support Specialist

Identyfikator oferty 288996 Data publikacji 05/06/2024 Location : Kiszkowo, Polska Category  BADANIA I ROZWÓJ Job Status  Wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin

Opis stanowiska

NIR to szybka, dokładna i zrównoważona metoda pozwalająca na określenie parametrów niezbędnych do żywienia zwierząt. Specjalista aplikacyjny NIR będzie odpowiedzialny za zarządzanie portfelem klientów NIR w Polsce i Europie Wschodniej, w ramach międzynarodowego zespołu. Na tym stanowisku będziesz doradzać naszym klientom w zakresie analiz NIR surowców, kiszonek, pasz gotowych upewniając się, że wszystkie zalecenia są przestrzegane.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu po okresie wdrożeniowym. Pozostałe dni dotyczą pracy z klientami w terenie oraz pracy stacjonarnej w naszym zakładzie w Kiszkowie (woj. Wielkopolskie).

Zakres obowiązków

•    Instalacje urządzenia NIR, odpowiedniego  oprogramowania i kalibracja NIR.
•    Udział w procesie aktualizacji kalibracji NIR.
•    Opracowanie planu kontroli NIR w porozumieniu z Działem Sprzedaży oraz Żywieniowcami.
•    Przeprowadzenie monitoringu NIR w oparciu o próby referencyjne zgodnie z ISO12099.
•    Roczne osobiste wizyty u klientów NIR (krajowych i międzynarodowych).
•    Raportowanie wizyt i działań u klientów.
•    Wspieranie klientów NIR w dziale IT (LIMS/Bazy danych).
•    Promowanie oferty NIR u klientów we współpracy z Działem Sprzedaży.
•    Wspieranie klienta NIR poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, pomoc zdalną.
•    Przygotowanie kontraktów NIR.
•    Uczestnictwo w spotkaniach zespołu NIR, ścisła współpraca z Działem Sprzedaży zgodnie z oczekiwaniami.
•    Branie udziału w innowacyjnych projektach.
•    Stosowanie zaleceń Cargill dotyczących bezpieczeństwa.

Kwalifikacje

Minimalne kwalifikacje:
•    Tytuł licencjata z pokrewnej dziedziny (preferowane kierunki: chemia, kontrola jakości, agronomia, żywienie zwierząt) i/lub równoważne doświadczenie.
•    Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym.
•    Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – praca w międzynarodowym zespole, wliczając przełożonego.
•    Gotowość do wyjazdów służbowych (30-50%) oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Preferowane kwalifikacje:
•    Doświadczenie z dziedziny spektroskopii NIR.
•    Znajomość norm ISO 12099 oraz ISO17025.
•    Znajomość dziedziny żywienia zwierząt lub pokrewne doświadczenie.
•    Dobra komunikacja podczas  spotkań z klientami i zespołami wewnętrznymi.
•    Dobra organizacja pracy, łatwość w odbywaniu podróży służbowych (zakres podróży 30-50%).

#LI-BD2

Dopasowywanie ofert pracy na LinkedIn

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się, aby połączyć swój profil LinkedIn, a my wykorzystamy Twoje umiejętności i doświadczenie, aby wyszukać dla Ciebie najodpowiedniejsze oferty pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważona uprawa kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao dla kolejnych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Integracja i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy