NIR Customer Support Specialist

지금 지원하기
공고 ID 288996 등록일 05/06/2024 Location : Kiszkowo, 폴란드 Category  BADANIA I ROZWÓJ Job Status  Wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin

Opis stanowiska

NIR to szybka, dokładna i zrównoważona metoda pozwalająca na określenie parametrów niezbędnych do żywienia zwierząt. Specjalista aplikacyjny NIR będzie odpowiedzialny za zarządzanie portfelem klientów NIR w Polsce i Europie Wschodniej, w ramach międzynarodowego zespołu. Na tym stanowisku będziesz doradzać naszym klientom w zakresie analiz NIR surowców, kiszonek, pasz gotowych upewniając się, że wszystkie zalecenia są przestrzegane.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu po okresie wdrożeniowym. Pozostałe dni dotyczą pracy z klientami w terenie oraz pracy stacjonarnej w naszym zakładzie w Kiszkowie (woj. Wielkopolskie).

Zakres obowiązków

•    Instalacje urządzenia NIR, odpowiedniego  oprogramowania i kalibracja NIR.
•    Udział w procesie aktualizacji kalibracji NIR.
•    Opracowanie planu kontroli NIR w porozumieniu z Działem Sprzedaży oraz Żywieniowcami.
•    Przeprowadzenie monitoringu NIR w oparciu o próby referencyjne zgodnie z ISO12099.
•    Roczne osobiste wizyty u klientów NIR (krajowych i międzynarodowych).
•    Raportowanie wizyt i działań u klientów.
•    Wspieranie klientów NIR w dziale IT (LIMS/Bazy danych).
•    Promowanie oferty NIR u klientów we współpracy z Działem Sprzedaży.
•    Wspieranie klienta NIR poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, pomoc zdalną.
•    Przygotowanie kontraktów NIR.
•    Uczestnictwo w spotkaniach zespołu NIR, ścisła współpraca z Działem Sprzedaży zgodnie z oczekiwaniami.
•    Branie udziału w innowacyjnych projektach.
•    Stosowanie zaleceń Cargill dotyczących bezpieczeństwa.

Kwalifikacje

Minimalne kwalifikacje:
•    Tytuł licencjata z pokrewnej dziedziny (preferowane kierunki: chemia, kontrola jakości, agronomia, żywienie zwierząt) i/lub równoważne doświadczenie.
•    Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym.
•    Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – praca w międzynarodowym zespole, wliczając przełożonego.
•    Gotowość do wyjazdów służbowych (30-50%) oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Preferowane kwalifikacje:
•    Doświadczenie z dziedziny spektroskopii NIR.
•    Znajomość norm ISO 12099 oraz ISO17025.
•    Znajomość dziedziny żywienia zwierząt lub pokrewne doświadczenie.
•    Dobra komunikacja podczas  spotkań z klientami i zespołami wewnętrznymi.
•    Dobra organizacja pracy, łatwość w odbywaniu podróży służbowych (zakres podróży 30-50%).

#LI-BD2

지금 지원하기

Linkedin 채용 매칭

카길에서 어떤 업무에 적합할 지 알아보십시오. 로그인하여 LinkedIn 프로필에 연결하면 여러분의 기술과 경험을 바탕으로 가장 적합한 일자리 정보를 검색할 수있습니다.

적합한 채용 찾아보기

지속 가능한 코코아

Cargill Cocoa Promise에서는 코코아 부문이 세대를 걸쳐 번영할 수 있도록 최선의 노력을 하고 있습니다.

더 알아보기

포용성과
다양성

카길은 직장에서 직원이 자신의 본 모습으로 근무하기를 바랍니다. 즉, 환영 받고, 가치 있으며, 경청 됨을 느낌으로써 여러분이 존중받고 있음을 느낄 수 있습니다. 카길은 모든 직원의 고유성을 인정하고, 감사하며 여러분의 재능과 경험이 전 세계 사람들의 풍요로운 삶을 위해 어떻게 도움이 될 수 있을지 소중히 생각 합니다.

더 알아보기

우리의 위치

우리는 전 세계 70개국 이상의 국가에서 고객과 지역사회에 기여하는 것을 자랑 스럽게 생각 합니다. 전 세계 카길 직원들은 안전하고 책임감 있으며, 지속 가능한 방식으로 세상을 풍요롭게 하는데 공헌 하고 있습니다. 우리와 함께 하여 카길에서의 경력이 여러분의 더 높은 목표 달성에 어떤 도움이 되는지 알아 보십시오.

더 알아보기

모든 구직 기회 보기

Thrive