Przejdż do strony głównej

Értékesítési specialista (Sertés takarmányok) Kelet- Magyarország

Identyfikator oferty 286309 Data publikacji 02/23/2024 Location : Budapeszt, Węgry Job Status  Teljes munkaidős, fix illetményű

Szeretne stabilabb, fenntarthatóbb jövőt építeni,  szeretné karrierjét ápolni? Csatlakozzon a Cargill 160 000 alkalmazottból álló csapatához, amely elkötelezett amellett, hogy biztonságos, felelős és fenntartható módon táplálja a világot.  Ez a pozíció a Cargill állati takarmányozás és állategészségügy üzletágán belül nyílt; ahol a legmegfelelőbb  takarmányozási módszereken keresztül javítjuk az állatok életkörülményeit. Csapatunk olyan megoldásokat kutat, fejleszt és hoz létre, amelyek az ügyfeleink számára egészséges megoldást biztosítanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • A meglévő nagyüzemi sertés partnerekkel történő kapcsolattartás

  • Partnerek látogatása, Cargill takarmányok értékesítése, igényfelmérés

  • Új értékesítési lehetőségek figyelése, új vevők szerzése

  • Nyilvántartások, jelentések készítése, kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, agrár szakirányú végzettség (főiskola vagy egyetem)

  • Értékesítés terén szerzett tapasztalat

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

  • Jogosítvány (B kategória)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Sertéstelepi gyakorlat

  • Angol nyelvismeret

  • Terület és partnerismeret a régióban

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Sikeres csapatban való munka

  • Vállalati gépkocsi, laptop, mobiltelefon

  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség

  • Alapbér + teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

  • Munkavégzés helye:  Kelet- Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi linkre :

Dopasowywanie ofert pracy na LinkedIn

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się, aby połączyć swój profil LinkedIn, a my wykorzystamy Twoje umiejętności i doświadczenie, aby wyszukać dla Ciebie najodpowiedniejsze oferty pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważona uprawa kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao dla kolejnych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Integracja i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy