Protéjase contra el fraude en la contratación. Somos conscientes de que personas no autorizadas pueden haberse hecho pasar por reclutadores de Cargill, haber establecido contacto sobre oportunidades de empleo y haber extendido ofertas de trabajo a través de mensajes de texto, mensajes instantáneos o salas de chat. Para garantizar que una oferta de empleo es legítima, debe aparecer en el sitio web Cargill.com/Careers. Aprenda a protegerse del fraude en la contratación.

Értékesítési specialista (Sertés takarmányok) Kelet- Magyarország

Postulate ahora
ID de la oferta 286309 Fecha de publicación 02/23/2024 Location : Budapest, Hungría Job Status  Teljes munkaidős, fix illetményű

Szeretne stabilabb, fenntarthatóbb jövőt építeni,  szeretné karrierjét ápolni? Csatlakozzon a Cargill 160 000 alkalmazottból álló csapatához, amely elkötelezett amellett, hogy biztonságos, felelős és fenntartható módon táplálja a világot.  Ez a pozíció a Cargill állati takarmányozás és állategészségügy üzletágán belül nyílt; ahol a legmegfelelőbb  takarmányozási módszereken keresztül javítjuk az állatok életkörülményeit. Csapatunk olyan megoldásokat kutat, fejleszt és hoz létre, amelyek az ügyfeleink számára egészséges megoldást biztosítanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • A meglévő nagyüzemi sertés partnerekkel történő kapcsolattartás

  • Partnerek látogatása, Cargill takarmányok értékesítése, igényfelmérés

  • Új értékesítési lehetőségek figyelése, új vevők szerzése

  • Nyilvántartások, jelentések készítése, kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, agrár szakirányú végzettség (főiskola vagy egyetem)

  • Értékesítés terén szerzett tapasztalat

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

  • Jogosítvány (B kategória)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Sertéstelepi gyakorlat

  • Angol nyelvismeret

  • Terület és partnerismeret a régióban

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Sikeres csapatban való munka

  • Vállalati gépkocsi, laptop, mobiltelefon

  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség

  • Alapbér + teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

  • Munkavégzés helye:  Kelet- Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi linkre :

Bolsa de trabajo de LinkedIn

Encuentre el área de Cargill más adecuada para usted. Inicie sesión en su cuenta de LinkedIn y nosotros nos encargaremos de buscar los trabajos que mejor se ajusten a sus habilidades y experiencia.

Encuentre su trabajo ideal

Cacao sustentable

El Compromiso de Cacao de Cargill se compromete a garantizar un sector de cacao que pueda progresar para las generaciones futuras.

Más información

Inclusión y diversidad

Nuestra cultura de inclusión nos ayuda a darle forma al futuro del mundo.

La vida en
Cargill

Descubra cómo una carrera profesional en Cargill puede ayudarlo a lograr su mayor propósito.

Ver todas nuestras oportunidades

Thrive