Przejdż do strony głównej

Specjalista ds. oceny dostaw surowców

Identyfikator oferty 286732 Data publikacji 02/22/2024 Location : Słupce, Polska Category  JAKOŚĆ I PRZEPISY DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI Job Status  Wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin

OPIS STANOWISKA

Czy kochasz wyzwanie? Uwielbiasz analizować dane i odkrywać zagrożenia? Oto kilka sposobów, w jakie możemy wykorzystać Twoje umiejętności na tej pozycji.

Specjalista ds. oceny dostaw surowców odpowiada za przyjęcie oraz ocenę jakości dostaw surowców (mięso, przyprawy), opracowuje i wdraża procedury mające na celu poprawę jakości surowca w łańcuchu dostaw. Osoba na tym stanowisku weryfikuje dostawy towaru pod kątem jakościowym na podstawie określonych tabel i norm. W tej roli będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami w celu identyfikacji i ograniczenia ryzyka błędów jakościowych.

Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku.
Lokalizacja: Słupca

KLUCZOWE ZADANIA

  • Fachowe przeprowadzenie inspekcji surowców, analiza danych i identyfikacja trendów obowiązujących na rynku. Planowanie i przeprowadzanie statystycznej kontroli odbiorczej. Monitoring procesów produkcyjnych ze strony jakościowej – monitoring temperatur, przeglądu szkła i plastiku etc.
  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w zakresie projektowania produktów, zarządzania produktem i produkcją, aby uniknąć ryzyka związanego z jakością.
  • Analiza przyczyn źródłowych pod kątem wad, niezgodności lub innych błędów jakości. Łączenie i analizowanie danych w systemie.
  • Zapewnienie zgodności z formalnymi zewnętrznymi i wewnętrznymi standardami jakości.
  • Decyzyjność w sprawie przyjęcia bądź odrzucenia partii, nie spełniającej normy.
  • Organizacja podstawowych kwestii i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.
  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata nauk ścisłych np. matematyka, statystyka lub równoważne doświadczenie.
  • Bardzo dobre umiejętności matematyczne, analityczne, statystyczne.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera, programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji, silna orientacja na szczegóły, wielozadaniowość.
  • Umiejętność adaptacji i uczenia się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.
  • Zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Wiedza na temat zapewnienia jakości i/lub koncepcji bezpieczeństwa żywności będzie dodatkowym atutem.

Dopasowywanie ofert pracy na LinkedIn

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się, aby połączyć swój profil LinkedIn, a my wykorzystamy Twoje umiejętności i doświadczenie, aby wyszukać dla Ciebie najodpowiedniejsze oferty pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważona uprawa kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao dla kolejnych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Integracja i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy