Przejdż do strony głównej

Inspektor ds. kontroli jakości

Identyfikator oferty 291566 Data publikacji 05/07/2024 Location : Słupce, Polska Category  JAKOŚĆ I PRZEPISY DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI Job Status  Wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Inspektor ds. kontroli jakości będzie wspierał w ustanawianiu, utrzymywaniu i przeprowadzaniu audytów w celu zapewnienia zgodności ze wszystkimi istniejącymi systemami regulacyjnymi i jakościowymi firmy. W tej roli będziesz wspierać obiekt, przeglądając certyfikaty stron trzecich i przygotowując odpowiedzi na pytania klientów lub inspekcje, raporty i skargi wynikające z kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności lub produktów.

Oferujemy pracę w systemie zmianowym 7-15, 15-23.
Umowa na zastępstwo - na czas określony do końca kwietnia 2026 r.
Lokalizacja: Słupca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Odpowiedzialność za promowanie świadomości bezpieczeństwa żywności lub produktów w całej fabryce, aby rozwijać kompetencje specjalistów od zakładów i pomagać innym w tematach związanych z bezpieczeństwem żywności lub produktów, analizą zagrożeń i krytycznymi punktami kontroli.
  • Pomoc innym w kwestiach związanych z bezpieczeństwem żywności lub produktów poprzez szkolenie nowych członków zespołu w zakresie procedur bezpieczeństwa żywności lub produktów.
  • Monitoring procesów produkcyjnych ze strony jakościowej – monitoring temperatur, przeglądu szkła i plastiku etc.
  • Identyfikacja i aktualizacja konkretnych procedur jakości, instrukcje i narzędzia, które są bezpośrednio związane z bezpieczeństwem żywności i produktów.
  • Rzetelność w zakończeniu wewnętrznych i zewnętrznych audytów bezpieczeństwa i jakości, w tym wypełnianie niezgodności w lokalizacji.
  • Organizacja podstawowych spraw i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.
  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata Technologii Żywności, Biotechnologii lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint i obsługa komputera.
  • Podstawowa wiedza na temat zapewnienia jakości, bezpieczeństwa żywności.
  • Znajomość HACCP oraz standardów BRC, IFS – będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Dopasowywanie ofert pracy na LinkedIn

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się, aby połączyć swój profil LinkedIn, a my wykorzystamy Twoje umiejętności i doświadczenie, aby wyszukać dla Ciebie najodpowiedniejsze oferty pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważona uprawa kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao dla kolejnych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Integracja i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy