Protect yourself against recruitment fraud. We are aware that unauthorized individuals may have posed as Cargill recruiters, made contact about job opportunities, and extended job offers via text message, instant message or chat rooms. To ensure a job posting is legitimate, it must be listed on the Cargill.com/Careers website. Learn how to protect yourself from recruitment fraud.

Specjalista NIR

Job ID 288996 Date posted 05/06/2024 Location : Gmina Kiszkowo, Poland Category  RESEARCH & DEVELOPMENT Job Status  Salaried Full Time

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata.

Opis stanowiska

NIR to szybka, dokładna i zrównoważona metoda pozwalająca na określenie parametrów niezbędnych do żywienia zwierząt. Specjalista aplikacyjny NIR będzie odpowiedzialny za zarządzanie portfelem klientów NIR w Polsce i Europie Wschodniej, w ramach międzynarodowego zespołu. Na tym stanowisku będziesz doradzać naszym klientom w zakresie analiz NIR surowców, kiszonek, pasz gotowych upewniając się, że wszystkie zalecenia są przestrzegane.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu po okresie wdrożeniowym. Pozostałe dni dotyczą pracy z klientami w terenie oraz pracy stacjonarnej w naszym zakładzie w Kiszkowie (woj. Wielkopolskie).

Zakres obowiązków

•    Instalacje urządzenia NIR, odpowiedniego  oprogramowania i kalibracja NIR.
•    Udział w procesie aktualizacji kalibracji NIR.
•    Opracowanie planu kontroli NIR w porozumieniu z Działem Sprzedaży oraz Żywieniowcami.
•    Przeprowadzenie monitoringu NIR w oparciu o próby referencyjne zgodnie z ISO12099.
•    Roczne osobiste wizyty u klientów NIR (krajowych i międzynarodowych).
•    Raportowanie wizyt i działań u klientów.
•    Wspieranie klientów NIR w dziale IT (LIMS/Bazy danych).
•    Promowanie oferty NIR u klientów we współpracy z Działem Sprzedaży.
•    Wspieranie klienta NIR poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, pomoc zdalną.
•    Przygotowanie kontraktów NIR.
•    Uczestnictwo w spotkaniach zespołu NIR, ścisła współpraca z Działem Sprzedaży zgodnie z oczekiwaniami.
•    Branie udziału w innowacyjnych projektach.
•    Stosowanie zaleceń Cargill dotyczących bezpieczeństwa.

Kwalifikacje

Minimalne kwalifikacje:
•    Tytuł licencjata z pokrewnej dziedziny (preferowane kierunki: chemia, kontrola jakości, agronomia, żywienie zwierząt) i/lub równoważne doświadczenie.
•    Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym.
•    Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – praca w międzynarodowym zespole, wliczając przełożonego.
•    Gotowość do wyjazdów służbowych (30-50%) oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Preferowane kwalifikacje:
•    Doświadczenie z dziedziny spektroskopii NIR.
•    Znajomość norm ISO 12099 oraz ISO17025.
•    Znajomość dziedziny żywienia zwierząt lub pokrewne doświadczenie.
•    Dobra komunikacja podczas  spotkań z klientami i zespołami wewnętrznymi.
•    Dobra organizacja pracy, łatwość w odbywaniu podróży służbowych (zakres podróży 30-50%).

#LI-BD2

BENEFITY

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE
  • Dofinansowanie do posiłków

NASZA OFERTA

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:
Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Linkedin Job Matcher

Find where you fit in at Cargill. Log in to connect your LinkedIn profile and we’ll use your skills and experience to search the jobs that might be right for you.

Find Your Match

Sustainable
Cocoa

The Cargill Cocoa Promise is committed to securing a thriving cocoa sector for generations.

Learn More (Sustainable Coco)

Diversity,
Equity
& Inclusion

Our inclusive culture helps us shape the future of the world.

Learn More (Inclusion & Diversity)

Life at
Cargill

Discover how you can achieve your higher purpose with a career at Cargill. Learn More

View All of Our Available Opportunities

Thrive