Przedstawiciel Handlowy

Job ID 141842 Date posted 08/25/2021 Location : Rychliki, Poland | Sierpc, Poland | Siedlce, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Animal Nutrition and Health firmy Cargill, który dąży do podnoszenia jakości życia poprzez lepsze żywienie. Nasz zespół prowadzi badania, wdraża innowacje i tworzy rozwiązania zapewniające naszym klientom doskonałe wyniki.

OPIS STANOWISKA

Przedstawiciel Handlowy będzie uczestniczyć w bezpośredniej i zdalnej sprzedaży naszym nowym i obecnym klientom, sprzedając bezpośrednio lub pośrednio za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży. Poszukujemy specjalisty zorientowanego na wyniki, który pomoże ocenić potrzeby klientów i zaproponować odpowiednie produkty, usługi i rozwiązania.

Praca na terenie północnej części województwa mazowieckiego oraz części województwa warmińsko- mazurskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowanie i dostarczenie propozycji sprzedaży oraz przeprowadzenie szczegółowych prezentacji dla skutecznej demonstracji produktu.
  • Tworzenie biznesplanu dla każdego konta, rozwijając silne relacje z klientami.
  • Planowanie codziennych czynności, w tym wizyt klientów i ustanawianie celów ilościowych i jakościowych do osiągnięcia.
  • Śledź rozwój rynku i konkurencji, przekazując informacje do kadry kierowniczej.
  • Niezależnie rozwiązują umiarkowanie złożone problemy przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.
  • Inne obowiązki wynikające z zajmowanego stanowiska

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie wyższe, minimalnie tytuł licencjata
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Otwartość do nauki i szybkiego uczenia się
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Dostępność do pracy na podległym terenie, czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży oraz w doradztwie zootechnicznym
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE
  • Dofinansowanie do posiłków

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:
Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Linkedin Job Matcher

Find where you fit in at Cargill. Log in to connect your LinkedIn profile and we’ll use your skills and experience to search the jobs that might be right for you.

Find Your Match

Sustainable
Cocoa

The Cargill Cocoa Promise is committed to securing a thriving cocoa sector for generations.

Learn More (Sustainable Coco)

Inclusion
& Diversity

Our inclusive culture helps us shape the future of the world.

Learn More (Inclusion & Diversity)

Life at
Cargill

Discover how you can achieve your higher purpose with a career at Cargill.

Learn More (Life at Cargill)

View All of Our Available Opportunities

Thrive