Protect yourself against recruitment fraud. We are aware that unauthorized individuals may have posed as Cargill recruiters, made contact about job opportunities, and extended job offers via text message, instant message or chat rooms. To ensure a job posting is legitimate, it must be listed on the Cargill.com/Careers website. Learn how to protect yourself from recruitment fraud.

Inspektor ds. kontroli jakości

Job ID 291566 Date posted 05/07/2024 Location : Słupca, Poland Category  FOOD SAFETY QUALITY & REGULATORY Job Status  Salaried Full Time

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Inspektor ds. kontroli jakości będzie wspierał w ustanawianiu, utrzymywaniu i przeprowadzaniu audytów w celu zapewnienia zgodności ze wszystkimi istniejącymi systemami regulacyjnymi i jakościowymi firmy. W tej roli będziesz wspierać obiekt, przeglądając certyfikaty stron trzecich i przygotowując odpowiedzi na pytania klientów lub inspekcje, raporty i skargi wynikające z kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności lub produktów.

Oferujemy pracę w systemie zmianowym 7-15, 15-23.
Umowa na zastępstwo - na czas określony do końca kwietnia 2026 r.
Lokalizacja: Słupca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Odpowiedzialność za promowanie świadomości bezpieczeństwa żywności lub produktów w całej fabryce, aby rozwijać kompetencje specjalistów od zakładów i pomagać innym w tematach związanych z bezpieczeństwem żywności lub produktów, analizą zagrożeń i krytycznymi punktami kontroli.
  • Pomoc innym w kwestiach związanych z bezpieczeństwem żywności lub produktów poprzez szkolenie nowych członków zespołu w zakresie procedur bezpieczeństwa żywności lub produktów.
  • Monitoring procesów produkcyjnych ze strony jakościowej – monitoring temperatur, przeglądu szkła i plastiku etc.
  • Identyfikacja i aktualizacja konkretnych procedur jakości, instrukcje i narzędzia, które są bezpośrednio związane z bezpieczeństwem żywności i produktów.
  • Rzetelność w zakończeniu wewnętrznych i zewnętrznych audytów bezpieczeństwa i jakości, w tym wypełnianie niezgodności w lokalizacji.
  • Organizacja podstawowych spraw i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.
  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata Technologii Żywności, Biotechnologii lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint i obsługa komputera.
  • Podstawowa wiedza na temat zapewnienia jakości, bezpieczeństwa żywności.
  • Znajomość HACCP oraz standardów BRC, IFS – będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • System My Benefit
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

CO OFERUJEMY
Zapewniamy pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci wzmocnić Twoje umiejętności i rozwinąć Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV już dziś:
Śledź nas na LinkedIn:

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/

Linkedin Job Matcher

Find where you fit in at Cargill. Log in to connect your LinkedIn profile and we’ll use your skills and experience to search the jobs that might be right for you.

Find Your Match

Sustainable
Cocoa

The Cargill Cocoa Promise is committed to securing a thriving cocoa sector for generations.

Learn More (Sustainable Coco)

Diversity,
Equity
& Inclusion

Our inclusive culture helps us shape the future of the world.

Learn More (Inclusion & Diversity)

Life at
Cargill

Discover how you can achieve your higher purpose with a career at Cargill. Learn More

View All of Our Available Opportunities

Thrive